Доставка по Україні

Відправка замовлень по Україні здійснюється логістичною компанією “Нова Пошта” в день замовлення, якщо оплата здійснена до 16:00.

Вартість доставки згідно тарифам компанії “Нова Пошта”.
При замовленні на суму понад 1000 грн – доставка безкоштовна

Мінімальне замовлення 450 грн.

Доставка здійснюється тільки після 100% передоплати.

Шановні клієти, склади компанії “Нова Пошта” не розраховані на зберігання харчових продуктів, тому замовлення потрібно забирати в день надходження.

Якщо у Вас виникли запитання щодо товару – повідомте нас протягом 24 годин після надходження товару на відділення.

icon 1
icon 2
icon 3

Ваговий товар

Фактична вага після формування може відрізнятися від вибраної під час замовлення. Наші співробітники зроблять усе можливе, щоб підібрати вагу товару, яку ви вказали.

Товари, на яких діє вікове обмеження

Для замовлення алкогольних напоїв Ви маєте підтвердити, що вам виповнилось 18 років. Будь ласка, майте з собою документ, що підтверджує вік, коли отримуєте пакунки. У деяких містах діє закон про заборону продажу алкоголю в нічний час. Через це відповідні часові проміжки можуть бути недоступними для доставки та самовивозу замовлень, які містять алкогольні напої.

Повернення замовлення

Якщо, отримуючи замовлення, ви виявили товар неналежної якості або такий, що не відповідає вашому замовленню, ви можете повернути окремий товар або відмовитись від усього замовлення. Якщо час видачі пропущено, ви не зможете забрати замовлення.

Кошик